foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Kontakt :
Tel. +48 61 821 77 67
e-mail: office@trucksline.plW kwietniu 2018 roku zrodził się pomysł dołączenia do grupy Celidox, firmy zajmującej się przewozem towarów.
Po wielu rozmowach i konsultacjach postanowiliśmy otworzyć kolejną firmę w grupie o nazwie TRUCK S line.
Biorąc pod uwagę fakt, że od wielu lat zajmujemy się szkoleniem kierowców zawodowych ( OSK PRAWKO ) a także zajmujemy się międzynarodowym transportem osób ( BUS S line ) mieliśmy ułatwione zadanie.
Zarówno nazwa jak i grafika nawiązuje do firmy BUS S line.

W otwarcie firmy bardzo mocno zaangażował się Michał, który obecnie ma 9 lat i interesuje się potocznie mówiąc TIR-ami, natomiast jego drugą pasją jest kręcenie filmów na YOUTUBE. Michał ma swój kanał o nazwie GAMEZIK MB.
Łącząc dwie pasje Michała oraz moją do ciężarówek postanowiliśmy wspólnie wybrać pojazdy do naszej floty i trochę opowiedzieć wam o naszych wrażeniach z tym związanych.
W tym celu założyliśmy kanał Cezar i Michał, gdzie dokumentujemy nasze wyprawy.

Zbierając oferty na zakup ciągników siodłowych pytaliśmy także o możliwość wypożyczenia pojazdu testowego.
W pierwszej kolejności do jazd testowych dostaliśmy dwa ciągniki jeden to MAN TGX oraz DAF XF. Chciałbym tutaj serdecznie podziękować panu Dawidowi i firmie MAN Truck&Bus Polska sp. z o.o. oraz Panu Darkowi z ESA w Komornikach. Relacje z jazdy pojazdami postanowiliśmy udokumentować filmami.

Filmy nagrywał montował i umieszczał GAMEZIK MB (9-cio latek) dlatego też proszę wybaczyć pewne niedoskonałości.

Wybieramy ciągnik siodłowy

MAN TGX 460 z zewnątrz cz.1

MAN TGX 460 z zewnątrz cz.2

MAN TGX 460 od środka

DAF XF106 z zewnątrz

DAF XF106 od środka

Jak jeździ się DAF XF106

W lipcu 2018 roku do testów dołączyło także IVECO HI WAY XP za co chciałbym serdecznie podziękować Panu Łukaszowi z IVECO POLAND. Oczywiście auto zostało przetestowane przez nas na niemieckich autostradach, zarówno bez naczepy na pusto jak i z naczepą, a także z ładunkiem. Auto testowaliśmy przez kilka dni.

IVECO HI WAY XP z zewnątrz

IVECO HI WAY XP od środka

Wrażenia z jazdy IVECO HI WAY XP

Jak się spało w IVECO HI WAY XP

Na tą chwile dokonaliśmy wyboru i obecnie w naszej firmie jeździ 6 zestawów złożonych z DAFA XF i naczepy KRONE.

Dlaczego wybraliśmy DAFa zobaczcie nasze refleksje związane z wyborem (film wkrótce)

Obecnie firma dynamicznie się rozwija i cały czas myślimy o zwiększeniu floty naszych pojazdów. Prawdopodobnie następnym pojazdem, który będzie przez nas testowany jest Mercedes Actros. Oczywiście testy udokumentujemy i prześlemy w formie filmów.

Zapraszamy także innych dealerów do kontaktu, udostepnienia swoich pojazdów na jazdy testowe. Jesteśmy otwarci do nawiązania relacji biznesowych.