foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Kontakt :
Tel. +48 61 821 77 67
e-mail: office@trucksline.plOśrodek Szkolenia Kierowców oferuje profesjonalne szkolenie w przyjemnej atmosferze, w towarzystwie wysokiej klasy specjalistów-instruktorów. Zajęcia prowadzone w wygodnych dużych salach przy użyciu nowoczesnych środków dydaktycznych (komputery, rzutnik multimedialny, symulatory skrzyżowań) lub elearningowo.

Firma Bus S line z siedzibą w Poznaniu oferuje przewozy autokarowe osób, wynajem autokarów z kierowcą, wynajem busów, transport osób inne usługi transportowe w zalezności od wymogów klienta.

W Pracowni zajmujemy się diagnostyką i orzecznictwem psychologicznym w zakresie psychologii transportu. Badanie psychologiczne (psychotechniczne) ma na celu sprawdzenie sprawności psychomotorycznej, funkcji poznawczych oraz predyspozycji osobowościowych, istotnych z perspektywy prowadzenia pojazdu mechanicznego czy wykonywania pracy, wymagającej pełnej sprawności psychoruchowej.

Grupa J&J Transport-Spedycja Sp. z o.o. jest młodą firmą prężnie rozwijającą się na rynku lokalnym, krajowym i zagranicznym. Cechuje nas duża elastyczność, łatwość w nawiązywaniu kontaktów, konsekwentność w działaniu, profesjonalna obsługa klienta ukierunkowana, na jakość oferowanych usług.